Menu
Berlinger Haus Brytfanna okrągła Rosegold Metallic Line, 28 cm Berlinger Haus Brytfanna okrągła Rosegold Metallic Line, 28 cm
 Każda gospodyni pokocha brytfannę z kolekcji Rosegold Metallic Line, wykonaną z bardzo wytrzymałego kutego aluminium, będącą doskonałym pomocnikiem podczas codziennych pracy. Została wyposażona w wysokiej jakości trójwarstwową marmurową powłoką antyadhezyjną do gotowania na minimalnej ilości tłuszczu. Brytfanna posiada ergonomiczną miękką rączkę do komfortowego i bezpiecznego użytkowania. Wyposażono ją w pokrywkę ze szkła termicznego z uchwytem ze stali nierdzewnej i otworem do nadmiernej pary. Dno indukcyjne TURBO umożliwia oszczędność energii do 35%. Eco friendly, nie zawiera PFOA, ołów, kadm. By zachować długą żywotność zaleca się stosowanie teflonowych lub drewnianych akcesoriów kuchennych.
4,5 1
181

Berlinger Haus Brytfanna okrągła Rosegold Metallic Line, 28 cm

Berlinger Haus Brytfanna okrągła Rosegold Metallic Line, 28 cm

1 ocena
180,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie
Klient otrzyma: wtorek 06. 10. 2020  
Uzyskasz 79 Przyjemniaczków

OpisKażda gospodyni pokocha brytfannę z kolekcji Rosegold Metallic Line, wykonaną z bardzo wytrzymałego kutego aluminium, będącą doskonałym pomocnikiem podczas codziennych pracy. Została wyposażona w wysokiej jakości trójwarstwową marmurową powłoką antyadhezyjną do gotowania na minimalnej ilości tłuszczu. Brytfanna posiada ergonomiczną miękką rączkę do komfortowego i bezpiecznego użytkowania. Wyposażono ją w pokrywkę ze szkła termicznego z uchwytem ze stali nierdzewnej i otworem do nadmiernej pary. Dno indukcyjne TURBO umożliwia oszczędność energii do 35%. Eco friendly, nie zawiera PFOA, ołów, kadm. By zachować długą żywotność zaleca się stosowanie teflonowych lub drewnianych akcesoriów kuchennych.

Elektryczność: tak
Gaz: tak
Indukcja: tak
Kolor: miedziany
Materiał: aluminium
Objętość: 3,8 l
Szkło ceramiczne: tak
Średnica: 28 cm
Wysokość: 7,5 cm
Zmywarka: tak
 114713
Udostępnij
berlingerhaus

Ocena

4,5 (1 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć