Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Wenko Ścienne powiększające lustro kosmetyczne z podświetleniem LED Isola Wenko Ścienne powiększające lustro kosmetyczne z podświetleniem LED Isola
 To wysokiej jakości lustro ścienne niemieckiej marki Wenko stanie się Twoim niezastąpionym pomocnikiem w codziennym makijażu, oczyszczaniu skóry czy goleniu. Lusterko zapewnia 5-krotne powiększenie, które idealnie nadaje się do zastosowań kosmetycznych. Umożliwia precyzyjne i staranne zabiegi kosmetyczne. Wbudowanym oświetleniem LED można sterować jednym dotknięciem i ustawić pożądany poziom jasności. Do przymocowania nie są potrzebne żadne narzędzia, wystarczy przymocować go za pomocą ramienia z przyssawką. Umieść przyssawkę na gładkiej powierzchni, obróć podstawę w prawo i przyssawka powinna mocno się trzymać. Obracając w lewo, przyssawkę powinno się z łatwością zdjąć. Łatwo przenośne, sprawdzi się w podróży. Dzięki ruchomemu ramieniu można go ustawić pod dowolnym kątem. Markowy produkt niemieckiej firmy Wenko. Zasilanie: 4 baterie AAA, nie są dołączone do zestawu.
0,0 0
150

Wenko Ścienne powiększające lustro kosmetyczne z podświetleniem LED Isola

Wenko Ścienne powiększające lustro kosmetyczne z podświetleniem LED Isola

149,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie ostatnia sztuka
Klient otrzyma: środa 17. 08. 2022  
Uzyskasz 52 Przyjemniaczków

OpisTo wysokiej jakości lustro ścienne niemieckiej marki Wenko stanie się Twoim niezastąpionym pomocnikiem w codziennym makijażu, oczyszczaniu skóry czy goleniu. Lusterko zapewnia 5-krotne powiększenie, które idealnie nadaje się do zastosowań kosmetycznych. Umożliwia precyzyjne i staranne zabiegi kosmetyczne. Wbudowanym oświetleniem LED można sterować jednym dotknięciem i ustawić pożądany poziom jasności.
Do przymocowania nie są potrzebne żadne narzędzia, wystarczy przymocować go za pomocą ramienia z przyssawką. Umieść przyssawkę na gładkiej powierzchni, obróć podstawę w prawo i przyssawka powinna mocno się trzymać. Obracając w lewo, przyssawkę powinno się z łatwością zdjąć. Łatwo przenośne, sprawdzi się w podróży. Dzięki ruchomemu ramieniu można go ustawić pod dowolnym kątem. Markowy produkt niemieckiej firmy Wenko. Zasilanie: 4 baterie AAA, nie są dołączone do zestawu.

Specyfikacje

Materiał: tworzywo sztuczne + szkło
Średnica: 18,5 cm

Numer katalogowy:

 126599
Udostępnij
wenko

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć