Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Toro Młynek do kawy Toro Młynek do kawy
 Nic nie może się równać ze świeżo mieloną kawą w Twojej kuchni. Urzekający aromat i wyśmienity smak kawy obudzi Ciebie i wszystkich członków rodziny o poranku. Dzięki stylowemu, ręcznemu młynkowi do kawy ze stali nierdzewnej firmy Kitchen Craft możesz cieszyć się czymś tak wspaniałym każdego dnia. Młynek posiada w części dolnej pojemnik z klamrami, które wystarczy po prostu odblokować i przesypać zmieloną kawę do dowolnego naczynia. Dodatkowo ten poręczny pomocnik będzie również piękną ozdobą na blacie kuchennym. I czego chcieć więcej? Jeśli masz w swojej okolicy miłośnika kawy, ten młynek będzie świetnym pomysłem na prezent.
0,0 0
49

Toro Młynek do kawy

Wyprzedaż
Toro Młynek do kawy

Toro Młynek do kawy

Dostępność: Wyprzedano

OpisNic nie może się równać ze świeżo mieloną kawą w Twojej kuchni. Urzekający aromat i wyśmienity smak kawy obudzi Ciebie i wszystkich członków rodziny o poranku. Dzięki stylowemu, ręcznemu młynkowi do kawy ze stali nierdzewnej firmy Kitchen Craft możesz cieszyć się czymś tak wspaniałym każdego dnia. Młynek posiada w części dolnej pojemnik z klamrami, które wystarczy po prostu odblokować i przesypać zmieloną kawę do dowolnego naczynia. Dodatkowo ten poręczny pomocnik będzie również piękną ozdobą na blacie kuchennym. I czego chcieć więcej? Jeśli masz w swojej okolicy miłośnika kawy, ten młynek będzie świetnym pomysłem na prezent.

Specyfikacje

Głębokość: 12 cm
Kolor: naturalny
Materiał: drewno
Szerokość: 12 cm
Wysokość: 17 cm
Zmywarka: nie

Numer katalogowy:

 125117
Udostępnij
toro

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć