Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Tescoma Purity zdrowy pojemnik do lodówki 10 jajek Tescoma Purity zdrowy pojemnik do lodówki 10 jajek
Nowoczesne pojemniki stanowią doskonałe rozwiązanie, jak higienicznie przechowywać żywność w lodówce. Pojemnik posiada datownik z możliwością ustawienia miesiąca i dnia, otwory wentylacyjne oraz adapter do bezpiecznego włożenia i przenoszenia małych i dużych jajek.Pojemniki zostały wykonane z wysokiej jakości plastiku stosowanego w medycynie oraz farmacji. Materiał ten jest neutralny, nie wpływa na jakość świeżych nawet w przypadku długiego przechowywania. Posiadają zamienne zatrzaski ułatwiające zamykanie i otwieranie jednym dotykiem palca. Zatrzaski są dołączone do opakowania. Dno pojemnika jest odpowiednie do zmywarki, pozostałych elementów nie należy myć w zmywarce. Gwarancja 3- letnia.
4,5 45
79

Tescoma Purity zdrowy pojemnik do lodówki 10 jajek

Tescoma Purity zdrowy pojemnik do lodówki 10 jajek

45 ocena
79,00 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 79,00 zł
Dostępność: W magazynie 3 sztuki
Klient otrzyma: jutro
Uzyskasz 45 Przyjemniaczków
< em class= "pure-selection" original - title = "4Pure Selection - desingowe akcesoria dla Twojego mieszkania" >

OpisNowoczesne pojemniki stanowią doskonałe rozwiązanie, jak higienicznie przechowywać żywność w lodówce. Pojemnik posiada datownik z możliwością ustawienia miesiąca i dnia, otwory wentylacyjne oraz adapter do bezpiecznego włożenia i przenoszenia małych i dużych jajek.
 
Pojemniki zostały wykonane z wysokiej jakości plastiku stosowanego w medycynie oraz farmacji. Materiał ten jest neutralny, nie wpływa na jakość świeżych nawet w przypadku długiego przechowywania.
 
Posiadają zamienne zatrzaski ułatwiające zamykanie i otwieranie jednym dotykiem palca. Zatrzaski są dołączone do opakowania. Dno pojemnika jest odpowiednie do zmywarki, pozostałych elementów nie należy myć w zmywarce. Gwarancja 3- letnia.

Specyfikacje

Głębokość: 11 cm
Kolor: biały
Materiał: tworzywo sztuczne
Szerokość: 28 cm
Waga: 0,32 kg
Zmywarka: tak

Numer katalogowy:

 105404
Udostępnij
tescoma

Ocena

4,5 (45 ocena)
95 % klientów poleca
5 opinii

Pytania

Ten produkt ma 1 pytanie

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.