Menu
Tescoma Purity zdrowy pojemnik do lodówki 10 jajek Tescoma Purity zdrowy pojemnik do lodówki 10 jajek
Nowoczesne pojemniki stanowią doskonałe rozwiązanie, jak higienicznie przechowywać żywność w lodówce. Pojemnik posiada datownik z możliwością ustawienia miesiąca i dnia, otwory wentylacyjne oraz adapter do bezpiecznego włożenia i przenoszenia małych i dużych jajek.Pojemniki zostały wykonane z wysokiej jakości plastiku stosowanego w medycynie oraz farmacji. Materiał ten jest neutralny, nie wpływa na jakość świeżych nawet w przypadku długiego przechowywania. Posiadają zamienne zatrzaski ułatwiające zamykanie i otwieranie jednym dotykiem palca. Zatrzaski są dołączone do opakowania. Dno pojemnika jest odpowiednie do zmywarki, pozostałych elementów nie należy myć w zmywarce. Gwarancja 3- letnia.
4,5 16
39

Tescoma Purity zdrowy pojemnik do lodówki 10 jajek

Tescoma Purity zdrowy pojemnik do lodówki 10 jajek

Dostępność: Wyprzedano

OpisNowoczesne pojemniki stanowią doskonałe rozwiązanie, jak higienicznie przechowywać żywność w lodówce. Pojemnik posiada datownik z możliwością ustawienia miesiąca i dnia, otwory wentylacyjne oraz adapter do bezpiecznego włożenia i przenoszenia małych i dużych jajek.
 
Pojemniki zostały wykonane z wysokiej jakości plastiku stosowanego w medycynie oraz farmacji. Materiał ten jest neutralny, nie wpływa na jakość świeżych nawet w przypadku długiego przechowywania.
 
Posiadają zamienne zatrzaski ułatwiające zamykanie i otwieranie jednym dotykiem palca. Zatrzaski są dołączone do opakowania. Dno pojemnika jest odpowiednie do zmywarki, pozostałych elementów nie należy myć w zmywarce. Gwarancja 3- letnia.

Kolor: biały
Materiał: tworzywo sztuczne
 105404
Udostępnij
tescoma

Ocena

4,5 (16 ocena)
93 % klientów poleca
3 opinia

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć