Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 21,99 zł
Stolik konferencyjny 90 x 48 cm, stare drewno
Numer katalogowy:
813159Opis
Parametry
| Marka: |
Autronic
|
| Dekor: | stare drewno |
| Głębokość: | 48 cm |
| Kolor: | ciemnobrązowy |
| Materiał: | MDF + metal |
| Szerokość: | 90 cm |
| W demontażu: | tak |
| Waga: | 8 kg |
| Wysokość: | 41 cm |