Zasady ochrony prywatności na 4home.pl

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Simplehuman Worki na śmieci B 6 l, 90 szt. Simplehuman Worki na śmieci B 6 l, 90 szt.
 Worki do koszów Simplehuman zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do wybranego kosza Simplehuman. Nic nigdzie nie wystaje, wszystko trzyma się tak, jak powinno. Gdy pokrywa jest zamknięta, nigdzie nie widać nachodzących na siebie worków. Wyjątkowo wytrzymały plastik i grube podwójne szwy gwarantują, że worek nie ulegnie przypadkowemu rozdarciu lub rozerwaniu. Ponadto, dzięki wygodnemu sznurkowi, wystarczy pociągnąć za dwa boki sznurka, aby podnieść całość. Następnie można go wygodnie przenieść do kontenera. Poręczny dozownik worków umożliwia błyskawiczne chwycenie i rozerwanie nowego worka, bez rozdzierania i strzępienia. Umieść cały dozownik w kieszeni na worki, a zawsze będziesz mieć pod ręką nowy. Opakowanie dokładnie pasuje do przestrzeni w koszu, a worek można wyciągnąć jedną ręką.
0,0 0
77

Simplehuman Worki na śmieci B 6 l, 90 szt.

Simplehuman Worki na śmieci B 6 l, 90 szt.

76,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 76,99 zł
Dostępność: W magazynie
Klient otrzyma: piątek 24. 05. 2024
Uzyskasz 28 Przyjemniaczków

OpisWorki do koszów Simplehuman zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do wybranego kosza Simplehuman. Nic nigdzie nie wystaje, wszystko trzyma się tak, jak powinno. Gdy pokrywa jest zamknięta, nigdzie nie widać nachodzących na siebie worków.

Wyjątkowo wytrzymały plastik i grube podwójne szwy gwarantują, że worek nie ulegnie przypadkowemu rozdarciu lub rozerwaniu. Ponadto, dzięki wygodnemu sznurkowi, wystarczy pociągnąć za dwa boki sznurka, aby podnieść całość. Następnie można go wygodnie przenieść do kontenera.

Poręczny dozownik worków umożliwia błyskawiczne chwycenie i rozerwanie nowego worka, bez rozdzierania i strzępienia. Umieść cały dozownik w kieszeni na worki, a zawsze będziesz mieć pod ręką nowy. Opakowanie dokładnie pasuje do przestrzeni w koszu, a worek można wyciągnąć jedną ręką.

Specyfikacje

Objętość: 6 l
Szerokość: 32 cm
Wysokość: 40,1 cm

Numer katalogowy:

 705792
Udostępnij
simplehuman

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć