Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Ręcznik chłodzący zielony, 90 x 32 cm Ręcznik chłodzący zielony, 90 x 32 cm
  Ręcznik chłodzący oferuje długotrwały efekt chłodzący podczas upalnych dni, po dużym wysiłku fizycznym, przy zmęczeniu lub po prostu przy leniuchowaniu na słońcu. Efekt chłodzący nie jest osiągnięty przez reakcję chemiczną, ale przez technologiczne przetworzenie włókien tekstylnych. Ręcznik jest również idealnym rozwiązaniem w przypadku, kiedy nieprzyjemnie spalisz sobie od słońca plecy, ramiona czy inną część ciała. Potrafi utrzymać wyraźnie niższą temperaturę niż jest temperatura ciała przez 2 – 4 godziny. Przez cały ten czas zapewni ulgę od gorąca. Ręcznik ochłodzi Cię w ciągu paru sekund, jest bardzo łatwy w użyciu: wystarczy go zmoczyć, wykręcić nadmiar wody i 3-5 razy naciągnąć. Ręcznik zacznie od razu chłodzić i zapewni wszystkim doskonałe odświeżenie!
4,0 71
25

Ręcznik chłodzący zielony, 90 x 32 cm

Ręcznik chłodzący zielony, 90 x 32 cm

Dostępność: Wyprzedano

Opis

Ręcznik chłodzący oferuje długotrwały efekt chłodzący podczas upalnych dni, po dużym wysiłku fizycznym, przy zmęczeniu lub po prostu przy leniuchowaniu na słońcu. Efekt chłodzący nie jest osiągnięty przez reakcję chemiczną, ale przez technologiczne przetworzenie włókien tekstylnych.

Ręcznik jest również idealnym rozwiązaniem w przypadku, kiedy nieprzyjemnie spalisz sobie od słońca plecy, ramiona czy inną część ciała. Potrafi utrzymać wyraźnie niższą temperaturę niż jest temperatura ciała przez 2 – 4 godziny. Przez cały ten czas zapewni ulgę od gorąca.

Ręcznik ochłodzi Cię w ciągu paru sekund, jest bardzo łatwy w użyciu: wystarczy go zmoczyć, wykręcić nadmiar wody i 3-5 razy naciągnąć.

Ręcznik zacznie od razu chłodzić i zapewni wszystkim doskonałe odświeżenie!

Specyfikacje

Długość: 90 cm
Kolor: zielony
Materiał: bawełna + PES
Szerokość: 32 cm

Numer katalogowy:

 353159
Udostępnij

Ocena

4,0 (71 ocena)
95 % klientów poleca
1 opinię

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć