Philips TAB5105/12 soundbar Philips TAB5105/12 soundbar
 Pomimo tego, że nowoczesne telewizory są wyposażone w głośniki o coraz wyższej jakości, ich dźwięk nigdy nie dorówna wrażeniom, które przynosi podłączenie soundbara. Model Philips TAB5105 zadziwi Cię mocą 30 W. Wewnątrz soundbara znajdują się dwa szerokopasmowe głośniki, które zapewniają czysty i bogaty dźwięk z podkreślonymi basami.   W zestawie znajduje się wspornik, który umożliwia zamontowanie soundbara na ścianie, aby zaoszczędzić miejsce na stoliku telewizyjnym. Do urządzenia można podłączyć nie tylko telewizor, ale także komputer lub smartfon - bezprzewodowo przez Bluetooth lub za pomocą kabla przez HDMI, wejście optyczne, czy też złącze audio.
0,0 0
382

Philips TAB5105/12 soundbar

Darmowa wysyłka Nowość
Philips TAB5105/12 soundbar

Philips TAB5105/12 soundbar

381,99 zł  z VAT
Dostępność: W magazynie
Klient otrzyma: wtorek 22. 06. 2021  
Uzyskasz 109 Przyjemniaczków

OpisPomimo tego, że nowoczesne telewizory są wyposażone w głośniki o coraz wyższej jakości, ich dźwięk nigdy nie dorówna wrażeniom, które przynosi podłączenie soundbara. Model Philips TAB5105 zadziwi Cię mocą 30 W. Wewnątrz soundbara znajdują się dwa szerokopasmowe głośniki, które zapewniają czysty i bogaty dźwięk z podkreślonymi basami.
 
W zestawie znajduje się wspornik, który umożliwia zamontowanie soundbara na ścianie, aby zaoszczędzić miejsce na stoliku telewizyjnym. Do urządzenia można podłączyć nie tylko telewizor, ale także komputer lub smartfon - bezprzewodowo przez Bluetooth lub za pomocą kabla przez HDMI, wejście optyczne, czy też złącze audio.

Specyfikacje

Kolor: czarny
Pobór mocy: 30 W

Numer katalogowy:

 357961
Udostępnij
philips

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

Mogłoby zainteresować:

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć