Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Philips TAB5105/12 soundbar Philips TAB5105/12 soundbar
 Pomimo tego, że nowoczesne telewizory są wyposażone w głośniki o coraz wyższej jakości, ich dźwięk nigdy nie dorówna wrażeniom, które przynosi podłączenie soundbara. Model Philips TAB5105 zadziwi Cię mocą 30 W. Wewnątrz soundbara znajdują się dwa szerokopasmowe głośniki, które zapewniają czysty i bogaty dźwięk z podkreślonymi basami.   W zestawie znajduje się wspornik, który umożliwia zamontowanie soundbara na ścianie, aby zaoszczędzić miejsce na stoliku telewizyjnym. Do urządzenia można podłączyć nie tylko telewizor, ale także komputer lub smartfon - bezprzewodowo przez Bluetooth lub za pomocą kabla przez HDMI, wejście optyczne, czy też złącze audio.
0,0 0
382

Philips TAB5105/12 soundbar

Philips TAB5105/12 soundbar

Dostępność: Wyprzedano

OpisPomimo tego, że nowoczesne telewizory są wyposażone w głośniki o coraz wyższej jakości, ich dźwięk nigdy nie dorówna wrażeniom, które przynosi podłączenie soundbara. Model Philips TAB5105 zadziwi Cię mocą 30 W. Wewnątrz soundbara znajdują się dwa szerokopasmowe głośniki, które zapewniają czysty i bogaty dźwięk z podkreślonymi basami.
 
W zestawie znajduje się wspornik, który umożliwia zamontowanie soundbara na ścianie, aby zaoszczędzić miejsce na stoliku telewizyjnym. Do urządzenia można podłączyć nie tylko telewizor, ale także komputer lub smartfon - bezprzewodowo przez Bluetooth lub za pomocą kabla przez HDMI, wejście optyczne, czy też złącze audio.

Specyfikacje

Kolor: czarny
Pobór mocy: 30 W

Numer katalogowy:

 357961
Udostępnij
philips

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć