Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Lampa naftowa Glare, 10,5 x 30 cm Lampa naftowa Glare, 10,5 x 30 cm
 Lampa naftowa jest piękną dekoracją, która ponadto ma swoją funkcję. Sprawdzi się w nowoczesnych domach, jak również w wiejskich lub górskich chatkach. Instrukcja obsługi:Zdjąć cylinder (podłużną część lampy), odkręcić palnik z knotem z pojemnika ze szklanym dnem. Umieść jeden koniec knota na dnie szklanego pojemnika. Napełnij pojemnik w 2/3 do pełna naftą. Wkręć palnik z knotem do szklanego pojemnika. Odczekaj 3 minuty, aby knot nasiąkł. Knot powinien wystawać poza górną krawędź uchwytu knota o 0,65 cm do 1,25 cm. Po zapaleniu knota przykryj go kloszem. Intensywność płomienia można ustawić za pomocą pokrętła. Przekręć pokrętło w lewo, aby całkowicie zgasić knot.Ostrzeżenie:Lampę naftową należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Lampa powinna być obsługiwana wyłącznie przez osobę poinstruowaną. Lampa nie może być używana w środowisku zagrożonym pożarem lub wybuchem. Niektóre części są gorące podczas pracy, możliwe są poważne oparzenia. Podczas pracy w pomieszczeniach zamkniętych należy zapewnić dopływ świeżego powietrza. Nigdy nie zostawiaj płonącej lampy bez nadzoru.
4,5 14
100

Lampa naftowa Glare, 10,5 x 30 cm

Zniżka -12%
Lampa naftowa Glare, 10,5 x 30 cm

Lampa naftowa Glare, 10,5 x 30 cm

14 ocena
Pierwotnie: 113,99 zł | Zniżka: 14,00 zł 99,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99,99 zł
Dostępność: W magazynie 6 szt. i więcej
Klient otrzyma: pojutrze
Uzyskasz 56 Przyjemniaczków

OpisLampa naftowa jest piękną dekoracją, która ponadto ma swoją funkcję. Sprawdzi się w nowoczesnych domach, jak również w wiejskich lub górskich chatkach.

Instrukcja obsługi:
Zdjąć cylinder (podłużną część lampy), odkręcić palnik z knotem z pojemnika ze szklanym dnem. Umieść jeden koniec knota na dnie szklanego pojemnika. Napełnij pojemnik w 2/3 do pełna naftą. Wkręć palnik z knotem do szklanego pojemnika. Odczekaj 3 minuty, aby knot nasiąkł. Knot powinien wystawać poza górną krawędź uchwytu knota o 0,65 cm do 1,25 cm. Po zapaleniu knota przykryj go kloszem. Intensywność płomienia można ustawić za pomocą pokrętła. Przekręć pokrętło w lewo, aby całkowicie zgasić knot.
 
Ostrzeżenie:
Lampę naftową należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Lampa powinna być obsługiwana wyłącznie przez osobę poinstruowaną. Lampa nie może być używana w środowisku zagrożonym pożarem lub wybuchem. Niektóre części są gorące podczas pracy, możliwe są poważne oparzenia. Podczas pracy w pomieszczeniach zamkniętych należy zapewnić dopływ świeżego powietrza. Nigdy nie zostawiaj płonącej lampy bez nadzoru.

Specyfikacje

Kolor: przejrzysty
Materiał: szkło
Szerokość: 10,5 cm
Wysokość: 30 cm

Numer katalogowy:

 696376
Udostępnij

Ocena

4,5 (14 ocena)
100 % klientów poleca
1 opinię

Pytania

Ten produkt ma 1 pytanie

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć