Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Fotelik samochodowy podwyższenie Spiderman, 15 - 36 kg Fotelik samochodowy podwyższenie Spiderman, 15 - 36 kg
 Fotelik podwyższający jest odpowiedni dla dzieci w wieku ok. 3-12 lat o wadze 15-36 kg. Fotelik podwyższający, grupa bezpieczeństwa II-III z homologacją E20 44R-04 3410, jest wykonany z utwardzonego polietylenu, a pokrowiec z 100% poliestru. Wypełnienie wewnętrzne to tkanina gąbczasta i poliester. Dziecko jest przytrzymywane przez samozwijające się 3-punktowe pasy bezpieczeństwa pojazdu. Samo siedzisko umieszcza się w pojeździe na tylnych siedzeniach przodem do kierunku jazdy. Siedzisko jest wysoce odporne na uderzenia, jego konstrukcja nie ulega odkształceniom, a mimo to zapewnia maksymalny poziom komfortu.
0,0 0
140

Fotelik samochodowy podwyższenie Spiderman, 15 - 36 kg

Fotelik samochodowy podwyższenie Spiderman, 15 - 36 kg

139,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 139,99 zł
Dostępność: W magazynie 1 szt.
Klient otrzyma: piątek 29. 09. 2023
Uzyskasz 52 Przyjemniaczków

OpisFotelik podwyższający jest odpowiedni dla dzieci w wieku ok. 3-12 lat o wadze 15-36 kg. Fotelik podwyższający, grupa bezpieczeństwa II-III z homologacją E20 44R-04 3410, jest wykonany z utwardzonego polietylenu, a pokrowiec z 100% poliestru. Wypełnienie wewnętrzne to tkanina gąbczasta i poliester.

Dziecko jest przytrzymywane przez samozwijające się 3-punktowe pasy bezpieczeństwa pojazdu. Samo siedzisko umieszcza się w pojeździe na tylnych siedzeniach przodem do kierunku jazdy.

Siedzisko jest wysoce odporne na uderzenia, jego konstrukcja nie ulega odkształceniom, a mimo to zapewnia maksymalny poziom komfortu.

Specyfikacje

Bohater: Spiderman
Kolor: odcienie niebieskiego
Materiał: mieszanka materiałów włokienniczych
Nośność: 36 kg
Waga: 1 kg
Zalecany wiek od: 3 lat

Numer katalogowy:

 700935
Udostępnij

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć