Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Orion UH Organizer do lodówki - koszyk z pokrywą UrovnejTo 32,5 x 20 x 10 cm
Numer katalogowy:
133798Opis
Wyższy przezroczysty organizer pozwala uporządkować żywność w lodówce, ale także w szafce na żywność, spiżarni lub szufladzie.
Można go użyć do uporządkowania przypraw, sypkich składników, materiałów do szycia i majsterkowania, drobnego prania, wstążek, drobiazgów w biurze lub garażu. Nawet różne zmywacze do makijażu, szczotki do masażu, golarki, mydła lub kremy będą uporządkowane w pobliżu zlewu lub toaletki. Możliwość sztaplowania: tak.
Uchwyt ułatwia wysuwanie z półki i wkładanie z powrotem. Organizer jest przezroczysty i ma wymiary 30 x 20 x 10 cm (32,5 cm długości z rączką), dzięki czemu dobrze widać jego zawartość.
Organizer jest wykonany z tworzywa sztucznego PS. Wytrzymuje temperatury od -10°C do +90°C i można go myć w ciepłej wodzie z dodatkiem detergentu.
Parametry
| Marka: |
Orion
|
| Długość: | 32,5 cm |
| Kolor: | przejrzysty |
| Kuchenka mikrofalowa: | nie |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Szerokość: | 20 cm |
| Waga: | 0,45 kg |
| Wysokość: | 10 cm |
| Zmywarka: | nie |