Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Orion Butelka szkło + kranik APPLE, 6,5 l Orion Butelka szkło + kranik APPLE, 6,5 l
 Szklane naczynie o stylowym kształcie z pokrywą jest świetnym pomocnikiem przy podawaniu domowego soku owocowego lub świeżej lemoniady owocowej, którą uwielbiają dzieci. Dorośli będą go używać nie tylko w gorące letnie wieczory do mieszania i podawania różnych drinków i innych napojów. Dzięki kranikowi napój można wygodnie nalać do szklanki.   Przed pierwszym zastosowaniem należy dokładnie umyć ciepłą wodą z płynem, a następnie spłukać. Po wyschnięciu należy włożyć i zakręcić kranik w otworze butelki, zamknąć do pozycji close i nalać napój. Po obróceniu dźwignią kranika o 90 stopni do pozycji open możesz nalać napój do przygotowanej szklanki. Po zakończeniu użytkowania ponownie powtórz cały proces mycia. Naczynie nie nadaje się na gorące napoje. Materiał: szkło, plastik, uszczelka silikonowa.
4,0 12
120

Orion Butelka szkło + kranik APPLE, 6,5 l

Orion Butelka szkło + kranik APPLE, 6,5 l Orion Butelka szkło + kranik APPLE, 6,5 l Orion Butelka szkło + kranik APPLE, 6,5 l
W tym tygodniu produkt kupiło 7 klientów

Orion Butelka szkło + kranik APPLE, 6,5 l

12 ocena
119,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 119,99 zł
Dostępność: W magazynie 20 sztuk i więcej
Klient otrzyma: wtorek 13. 06. 2023
Uzyskasz 61 Przyjemniaczków

OpisSzklane naczynie o stylowym kształcie z pokrywą jest świetnym pomocnikiem przy podawaniu domowego soku owocowego lub świeżej lemoniady owocowej, którą uwielbiają dzieci. Dorośli będą go używać nie tylko w gorące letnie wieczory do mieszania i podawania różnych drinków i innych napojów. Dzięki kranikowi napój można wygodnie nalać do szklanki.
 
Przed pierwszym zastosowaniem należy dokładnie umyć ciepłą wodą z płynem, a następnie spłukać. Po wyschnięciu należy włożyć i zakręcić kranik w otworze butelki, zamknąć do pozycji close i nalać napój. Po obróceniu dźwignią kranika o 90 stopni do pozycji open możesz nalać napój do przygotowanej szklanki. Po zakończeniu użytkowania ponownie powtórz cały proces mycia. Naczynie nie nadaje się na gorące napoje. Materiał: szkło, plastik, uszczelka silikonowa.

Specyfikacje

Materiał: tworzywo sztuczne + szkło
Objętość: 6,5 l
Średnica: 23 cm
Wysokość: 35 cm

Numer katalogowy:

 121313
Udostępnij
orion

Ocena

4,0 (12 ocena)
91 % klientów poleca
1 opinię

Pytania

Ten produkt ma 1 pytanie

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć