Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Ochraniacz na materac termoizolacyjnynieprzepuszalny z poliuretanem, 160 x 200 cm Ochraniacz na materac termoizolacyjnynieprzepuszalny z poliuretanem, 160 x 200 cm
Ochraniacz termoizolacyjny z poliuretanem daje użytkownikowi uczucie miękkości. Dzięki swemu składowi jest nieprzepuszczalny, ale zarówno oddychający. Ten rodzaj ochraniaczy jest jednym z najlepszych na rynku. Ochraniacz termoizolacyjny na materac z poliuretanem został wykonany przez zszycie włókien kanalikowych i tkaniny. Tkanina ochraniacza to w 100% mikrowłókno poliestrowe.Ta tkanina jest przyjemna w dotyku i ma właściwości termoizolacyjne. Na lewej stronie ochraniacza został zalaminowany materiał poliuretanowy. Materiał poliuretanowy broni przed przedostaniem się cieczy na materac. Dzięki temu jest w pełni nieprzepuszczalny, ale zarówno oddychający, a więc materac nie jest zamknięty. Dzięki oddychaniu ochraniacza termoizolacyjnego śpiący człowiek nie poci się. Ochraniacz termoizolacyjny na materac z poliuretanem ochrania materac przed uszkodzeniami mechanicznymi i daje większe poczucie miękkości. Ten rodzaj ochraniaczy jest jednym z najlepszych na rynku.
4,0 2
185

Ochraniacz na materac termoizolacyjnynieprzepuszalny z poliuretanem, 160 x 200 cm

Ochraniacz na materac termoizolacyjnynieprzepuszalny z poliuretanem, 160 x 200 cm

Dostępność: Wyprzedano

OpisOchraniacz termoizolacyjny z poliuretanem daje użytkownikowi uczucie miękkości. Dzięki swemu składowi jest nieprzepuszczalny, ale zarówno oddychający. Ten rodzaj ochraniaczy jest jednym z najlepszych na rynku. Ochraniacz termoizolacyjny na materac z poliuretanem został wykonany przez zszycie włókien kanalikowych i tkaniny. Tkanina ochraniacza to w 100% mikrowłókno poliestrowe.
 
Ta tkanina jest przyjemna w dotyku i ma właściwości termoizolacyjne. Na lewej stronie ochraniacza został zalaminowany materiał poliuretanowy. Materiał poliuretanowy broni przed przedostaniem się cieczy na materac. Dzięki temu jest w pełni nieprzepuszczalny, ale zarówno oddychający, a więc materac nie jest zamknięty. Dzięki oddychaniu ochraniacza termoizolacyjnego śpiący człowiek nie poci się. Ochraniacz termoizolacyjny na materac z poliuretanem ochrania materac przed uszkodzeniami mechanicznymi i daje większe poczucie miękkości. Ten rodzaj ochraniaczy jest jednym z najlepszych na rynku.

Specyfikacje

Materiał powierzchni tkaniny: 53% poliuretan, 47% poliester
Rodzaj łóżka: łóżko pojedyncze przedłużona długość
Rozmiar: 160 x 200 cm
Rozmiary: 160 x 200 cm
Zalecane pranie: 60 °C

Numer katalogowy:

 202728
Udostępnij
kvalitex

Ocena

4,0 (2 ocena)
100 % klientów poleca

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.