Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Hape Kreatywne drewniane puzzle, 19,7 x 11,6 x 19,7 cm
Numer katalogowy:
694499Opis
Te zabawne drewniane puzzle rozwijają motorykę i logikę. Dzieci najpierw ułożą dolną warstwę, która składa się z 4 elementów. Następnie na drewniane kołki z występami nawlekają poszczególne drewniane elementy czterech kształtów geometrycznych w różnych kolorach. Uczą się w ten sposób rozpoznawania kolorów i kształtów, ćwicząc zarazem zdolności motoryczne. Wykonano z wysokogatunkowego mocnego drewna.
Parametry
| Marka: |
Hape
|
| Głębokość: | 19,7 cm |
| Ilość sztuk w zestawie: | 16 szt. |
| Kolor: | mix kolorów |
| Materiał: | drewno |
| Szerokość: | 19,7 cm |
| Waga: | 0,35 kg |
| Wysokość: | 11,6 cm |
| Zalecany wiek od: | 1,5 roku |