Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Concept RM3300 Food Processor z tarką 1000 W, czarny Concept RM3300 Food Processor z tarką  1000 W, czarny
Wielofunkcyjne zastosowanie, kompaktowe rozmiary i łatwa obsługa to główne zalety robota kuchennego RM3300. To wszechstronny pomocnik kuchenny, który pozwala zaoszczędzić nie tylko miejsce, ale i wiele cennego czasu. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów i maksymalnej mocy 1000 W bez problemu poradzi sobie z tarciem, siekaniem, szatkowaniem, krojeniem i ubijaniem. W jednym urządzeniu otrzymujesz kilka przydatnych pomocników.Robot kuchenny posiada duży szklany pojemnik o pojemności 2 litrów oraz intuicyjne sterowanie za pomocą panelu cyfrowego. Do dyspozycji są 4 prędkości, które można wybrać zgodnie z aktualnymi potrzebami. Dzięki blokadzie pokrywy robot nie ruszy, jeśli nie zostanie prawidłowo zmontowany. Kolejnym elementem bezpieczeństwa jest gumowa podstawa, która gwarantuje doskonałą stabilność podczas pracy.Konserwacja robota kuchennego jest również szybka i łatwa. Wystarczy opłukać pojemnik roboczy w pod bieżącą wodą i przetrzeć górną pokrywę wilgotną szmatką. Pozostałe akcesoria można wygodnie umyć w zmywarce.Chopper to najszybszy sposób na siekanie żywności. Dzięki wysokiej jakości i niezwykle ostrym ostrzom ze stali nierdzewnej poradzi sobie z każdym rodzajem surowca. Błyskawicznie drobno sieka warzywa, owoce, mięso, zioła, kruszy orzechy i lód.Robot kuchenny zastąpi Cię od żmudnego krojenia i tarcia. Wyposażony jest w 3 wymienne przystawki do tarcia, krojenia oraz specjalną tarkę do robienia domowych chipsów ziemniaczanych.Specjalna przystawka do ubijania jaj nie tylko ułatwia ubijanie białek i żółtek, ale także pomaga w przygotowaniu np. domowego majonezu.
0,0 0
364

Concept RM3300 Food Processor z tarką 1000 W, czarny

Concept RM3300 Food Processor z tarką 1000 W, czarny

Dostępność: Wyprzedano

OpisWielofunkcyjne zastosowanie, kompaktowe rozmiary i łatwa obsługa to główne zalety robota kuchennego RM3300. To wszechstronny pomocnik kuchenny, który pozwala zaoszczędzić nie tylko miejsce, ale i wiele cennego czasu. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów i maksymalnej mocy 1000 W bez problemu poradzi sobie z tarciem, siekaniem, szatkowaniem, krojeniem i ubijaniem. W jednym urządzeniu otrzymujesz kilka przydatnych pomocników.
 
Robot kuchenny posiada duży szklany pojemnik o pojemności 2 litrów oraz intuicyjne sterowanie za pomocą panelu cyfrowego. Do dyspozycji są 4 prędkości, które można wybrać zgodnie z aktualnymi potrzebami. Dzięki blokadzie pokrywy robot nie ruszy, jeśli nie zostanie prawidłowo zmontowany. Kolejnym elementem bezpieczeństwa jest gumowa podstawa, która gwarantuje doskonałą stabilność podczas pracy.
 
Konserwacja robota kuchennego jest również szybka i łatwa. Wystarczy opłukać pojemnik roboczy w pod bieżącą wodą i przetrzeć górną pokrywę wilgotną szmatką. Pozostałe akcesoria można wygodnie umyć w zmywarce.
Chopper to najszybszy sposób na siekanie żywności. Dzięki wysokiej jakości i niezwykle ostrym ostrzom ze stali nierdzewnej poradzi sobie z każdym rodzajem surowca. Błyskawicznie drobno sieka warzywa, owoce, mięso, zioła, kruszy orzechy i lód.
 
Robot kuchenny zastąpi Cię od żmudnego krojenia i tarcia. Wyposażony jest w 3 wymienne przystawki do tarcia, krojenia oraz specjalną tarkę do robienia domowych chipsów ziemniaczanych.
 
Specjalna przystawka do ubijania jaj nie tylko ułatwia ubijanie białek i żółtek, ale także pomaga w przygotowaniu np. domowego majonezu.

Specyfikacje

Długość przewodu zasilającego: 0,96 m
Głębokość: 17,6 cm
Kolor: czarny
Materiał: nierdzewny + szkło
Moc: 1000 W
Pojemność pojemnika: 2 l
Szerokość: 21,9 cm
Waga: 2,5 kg
Wysokość: 31 cm

Numer katalogowy:

 805236
Udostępnij
concept

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt ma 1 pytanie

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć