Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Schleich 42486 Wizyta lekarza u klaczy i źrebaka Schleich 42486 Wizyta lekarza u klaczy i źrebaka
 Wspaniały zestaw akcesoriów do nowej stadniny koni z 3 uroczymi zwierzętami (klacz, źrebak, prosię), weterynarzem i mnóstwem akcesoriów. Weterynarz leczy źrebaka i zmienia mu opatrunek, podczas gdy klacz obserwuje go i upewnia się, że źrebakowi nic się nie stanie. Weterynarz udaje się do stajni ze swoją walizką medyczną, aby leczyć źrebaka rasy amerykańskiej. Gdy leczy źrebaka, zmienia mu opatrunek i słucha go przez stetoskop, klacz przygląda się temu z zainteresowaniem. Jest bardzo ostrożna, aby upewnić się, że źrebakowi nic się nie stanie. Wszędobylska świnka z farmy korzysta z każdej okazji, aby zjeść kilka soczystych jabłek, gdy nikt nie patrzy. Po zabiegu źrebak otrzymuje nagrodę w postaci mleka z butelki. Weterynarz z ruchomymi rękami i nogami! Walizkę lekarską można otwierać i zamykać! Zawartość zestawu: 1x klacz amerykańska, 1x źrebak, 1x prosię, 1x weterynarz, 1x bandaż, 1x butelka, 1x walizka medyczna, 1x stetoskop, 1x wiadro.
0,0 0
100

Schleich 42486 Wizyta lekarza u klaczy i źrebaka

Zniżka -19%
Schleich 42486 Wizyta lekarza u klaczy i źrebaka Schleich 42486 Wizyta lekarza u klaczy i źrebaka Schleich 42486 Wizyta lekarza u klaczy i źrebaka Schleich 42486 Wizyta lekarza u klaczy i źrebaka Schleich 42486 Wizyta lekarza u klaczy i źrebaka

Schleich 42486 Wizyta lekarza u klaczy i źrebaka

Pierwotnie: 123,99 zł | Zniżka: 24,00 zł 99,99 zł  z VAT
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 99,99 zł
Dostępność: W magazynie
Klient otrzyma: poniedziałek 02. 10. 2023
Uzyskasz 28 Przyjemniaczków

OpisWspaniały zestaw akcesoriów do nowej stadniny koni z 3 uroczymi zwierzętami (klacz, źrebak, prosię), weterynarzem i mnóstwem akcesoriów. Weterynarz leczy źrebaka i zmienia mu opatrunek, podczas gdy klacz obserwuje go i upewnia się, że źrebakowi nic się nie stanie. Weterynarz udaje się do stajni ze swoją walizką medyczną, aby leczyć źrebaka rasy amerykańskiej. Gdy leczy źrebaka, zmienia mu opatrunek i słucha go przez stetoskop, klacz przygląda się temu z zainteresowaniem. Jest bardzo ostrożna, aby upewnić się, że źrebakowi nic się nie stanie. Wszędobylska świnka z farmy korzysta z każdej okazji, aby zjeść kilka soczystych jabłek, gdy nikt nie patrzy. Po zabiegu źrebak otrzymuje nagrodę w postaci mleka z butelki. Weterynarz z ruchomymi rękami i nogami! Walizkę lekarską można otwierać i zamykać!

Zawartość zestawu: 1x klacz amerykańska, 1x źrebak, 1x prosię, 1x weterynarz, 1x bandaż, 1x butelka, 1x walizka medyczna, 1x stetoskop, 1x wiadro.

Specyfikacje

Głębokość: 39 cm
Kolor: mix kolorów
Materiał: tworzywo sztuczne
Szerokość: 35 cm
Waga: 0,25 kg
Wysokość: 47 cm
Zalecany wiek od: 3 lat

Numer katalogowy:

 699684
Udostępnij
schleich

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć