Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Pościel koszykarska NBA Chicago Bulls, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Pościel koszykarska NBA Chicago Bulls, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Numer katalogowy:
244034Opis
Pościel dwustronna z motywem koszykówki NBA Chicago Bulls jest wykonana z bawełny Renforce i posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Poszewka na poduszkę jest również dwustronna, na przedniej stronie głównie biała, z czerwoną głową byka. Pościel jest przeznaczona dla wszystkich fanów NBA, a zwłaszcza Chicago Bulls. Pościel posiada zapięcie na zamek błyskawiczny.
Zestaw zawiera:
1 x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
1 x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm
Parametry
| Kolor: | mix kolorów |
| Materiał: | 100% bawełna |
| Prasowanie: | łatwe prasowanie |
| Rodzaj łóżka: | łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia: | zamek |
| Rozmiar: | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry: | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki: | 70 x 90 cm |
| Suszarka: | nie |
| Zalecane pranie: | 40 °C |