Transport ponadgabarytowy
- Ten produkt jest zbyt duży lub ciężki, by wysłać go standardową usługą kurierską. W koszyku zaoferujemy Ci zatem specjalną usługę, która bezpiecznie dostarczy przesyłkę na wybrany przez Ciebie adres.
- Powiadomienie przez przewoźnika o dostarczeniu zamówienia przebiegnie w taki sam sposób, w jaki odbywa się w przypadku standardowych przesyłek.
Cena wysyłki od 20,49 zł
Altom Miska porcelanowa Reactive Stripes niebieski, 15 cm
Numer katalogowy:
132986Opis
Parametry
| Marka: |
Altom
|
| Kolor: | niebieski |
| Kuchenka mikrofalowa: | tak |
| Materiał: | porcelana |
| Objętość: | 850 ml |
| Szerokość: | 15,7 cm |
| Średnica: | 15 cm |
| Wysokość: | 7 cm |
| Zmywarka: | tak |
Ten produkt nie ma żadnych pytań
Co to są Przyjemniaczki?
- Przyjemniaczki stanowią nagrodę za Twoje zakupy
- Przyjemniaczki otrzymasz za kupno produktów
- Podczas kolejnych zakupów możesz wymienić Przyjemniaczki za rabat pieniężny lub prezenty
10 Przyjemniaczków = 1 zł
Dokonuj zakupów zawsze ze zniżką!
Pytania użytkowników do produktu
Mogłoby zainteresować:
4Home Miska termiczna Forge Hot&Cool 300 ml, 2 szt.
Miska z drewna mango Tangela, 20 x 10 cm
Zestaw 4 misek kamionkowych Let It Snow 500 ml, 14 cm
Misa z drewna mango Kasai, śr. 35 cm
Altom Komplet szklanych misek Daisy 13 cm, 6 szt.
Mäser 12-częściowy zestaw do serwowania Cordelia Atacama Green
Altom Porcelanowa miska Grace 600 ml, śr. 14 cm, zestaw 6 sztuk
Orion Miska drewniana MANGO, 24 cm
Plastikowa miska z żebrowaniem, 2 l, niebieski
Zestaw misek Mäser Cordelia Sand 16 cm, 6 szt.
Zestaw kubka porcelanowego i miseczki Świąteczny krasnal
Ostatnio oglądane
Dostawa na adres
Odbiór w punkcie