Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Wosk zapachowy Madeira Czystość, 7 szt. Wosk zapachowy Madeira Czystość, 7 szt.
Specjalny wosk o zapachu świeżości i czystości jest odpowiedni przede wszystkim do kominków zapachowych, ale także np. do odświeżenia bielizny. Wosk jest wykonany ręcznie z naturalnego wosku palmowego, nie zawiera substancji polerujących ani żadnych innych dodatków. Woski są zapakowane w ozdobnym pudełku z motywem maderskie koronki. W opakowaniu jest 7 sztuk. Wyprodukowano w Republice Czeskiej.
0,0 0
17

Wosk zapachowy Madeira Czystość, 7 szt.

Wosk zapachowy Madeira Czystość, 7 szt.

Dostępność: Wyprzedano

OpisSpecjalny wosk o zapachu świeżości i czystości jest odpowiedni przede wszystkim do kominków zapachowych, ale także np. do odświeżenia bielizny. Wosk jest wykonany ręcznie z naturalnego wosku palmowego, nie zawiera substancji polerujących ani żadnych innych dodatków.
 
Woski są zapakowane w ozdobnym pudełku z motywem maderskie koronki. W opakowaniu jest 7 sztuk. Wyprodukowano w Republice Czeskiej.

Specyfikacje

Ilość sztuk w zestawie: 7 szt.
Kolor: odcienie niebieskiego

Numer katalogowy:

 679383
Udostępnij

Ocena

Ten produkt nie ma żadnej oceny

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć