Zasady ochrony prywatności na 4home.cz

4home.pl dostosowujemy do Ciebie. Na podstawie Twojego zachowania na stronie używamy plików cookies w celu personalizacji jej zawartości oraz wyświetlania odpowiednich ofert i produktów. Klikając przycisk „Rozumiem”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies do wyświetlania ukierunkowanych reklam w sieciach reklamowych na innych stronach internetowych. Możesz dostosować personalizację i reklamy ukierunkowane w dowolnym momencie w Ustawieniach prywatności

Pończochy uciskowe, łydkowe długie, niebieski Pończochy uciskowe, łydkowe długie, niebieski
 Bardzo eleganckie i modne pończochy uciskowe, które gwarantują wysoki komfort noszenia. Pończochy uciskowe służą jako sprawdzona pomoc w ramach zapobiegania i terapii żylaków. Obniżają uczucie zmęczenia, ciężaru i napięcia w nogach. Zalecamy wszystkim tym, którzy mają problem z ograniczeniem lub blokadami układu limfatycznego w kończynach dolnych.   Są odpowiednie dla pacjentów po operacjach, sklerotyzacji, zakrzepicy, w mniej poważnych przypadkach zapalenia żył. Z pewnością zostaną docenione również w przypadku obrzęków kończyn dolnych z różnych powodów diagnostycznych. Zalecane są dla osób wykonujących różne zawody, jednak przede wszystkim dla tych, którzy obciążają kończyny dolne, dla osób z pracą siedzącą, dla osób pracujących w ogrodzie.   Parametry produktu: skład: poliamid 75%, poliuretan 23%, bawełna 2% rozmiar: UNI - odpowiada rozmiarowi S, M - 29 cm - 36 cm obwód łydki, 19 cm - 23 cm obwód nad kostką II klasa uciskowa (odpowiada ciśnieniu 23 - 32 mm/Hg)
3,5 13
74

Pończochy uciskowe, łydkowe długie, niebieski

Pończochy uciskowe, łydkowe długie, niebieski

Dostępność: Wyprzedano

OpisBardzo eleganckie i modne pończochy uciskowe, które gwarantują wysoki komfort noszenia. Pończochy uciskowe służą jako sprawdzona pomoc w ramach zapobiegania i terapii żylaków. Obniżają uczucie zmęczenia, ciężaru i napięcia w nogach. Zalecamy wszystkim tym, którzy mają problem z ograniczeniem lub blokadami układu limfatycznego w kończynach dolnych.
 
Są odpowiednie dla pacjentów po operacjach, sklerotyzacji, zakrzepicy, w mniej poważnych przypadkach zapalenia żył. Z pewnością zostaną docenione również w przypadku obrzęków kończyn dolnych z różnych powodów diagnostycznych. Zalecane są dla osób wykonujących różne zawody, jednak przede wszystkim dla tych, którzy obciążają kończyny dolne, dla osób z pracą siedzącą, dla osób pracujących w ogrodzie.
 
Parametry produktu:
  • skład: poliamid 75%, poliuretan 23%, bawełna 2%
  • rozmiar: UNI - odpowiada rozmiarowi S, M - 29 cm - 36 cm obwód łydki, 19 cm - 23 cm obwód nad kostką
  • II klasa uciskowa (odpowiada ciśnieniu 23 - 32 mm/Hg)

Specyfikacje

Kolor: odcienie niebieskiego

Numer katalogowy:

 353358
Udostępnij

Ocena

3,5 (13 ocena)
84 % klientów poleca
1 opinię

Pytania

Ten produkt nie ma żadnych pytań

Chcę się zapytać

Ocena użytkowników

Wysyłając, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów handlowych i marketingowych spółki 4Home a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
WASZA OPINIA

Nie przegap naszych nowości i specjalnych ofert.

Zarejestruj się na na otrzymywanie naszego newslettera a o wszystkim dowiesz się pierwszy.

Wyraź swoją opinię!

Zamknąć